Můj životní příběh aneb těší mě:

Jmenuji se Petra Zdobinská a podporuji vaše zdraví a potenciál.

Mohu být i vaší průvodkyní jak pečovat o kůži a o sebe. Chci, abyste byli opravdu ve své kůži.

Informace "vše co se týká kůže" najdete zde na jednom místě!

Přátelsky vás vítám na mých stránkách. 

Jmenuji se Petra Zdobinská. Věnovala jsem se přes tři roky kožnímu lékařskému oboru, naposledy jsem pracovala v soukromé praxi Dr. Eva- Maria Parsch v Erdingu, v Německu.

V současné době se mimo ambulanci zaměřuji na udržování zdraví. Mojí vizí projektu „Kožní online“ je spokojený člověk, který se cítí a je ve své kůži.

Chci, abyste měli dostatek informací a náhledů z různých úhlů na problematiku zdraví. Kůže je největší orgán, který je navíc vidět. O kůži se často hovoří jako o zrcadle zdraví. Může to být první orgán, který je "postižený", pokud nejsme v rovnováze. Ale soustředíme se na celkový pocit zdraví. Podíváme se na možnosti jak se dostávat k přirozenému procesu těla- samoléčení.

Jste tu dobře na blogu “kožní online” 🙂

Velmi mocný nástroj každého z nás je mysl a představivost. "Mentální léčba" je jedna z mých velkých objevů a i o ní a možnostech jejího využití v každodenním životě se s vámi v blogu podělím. 

Začala jsem pro sebe a pro vás psát blog o novém přístupu k životu, o novém ženském světě získaném skrze zkušenost mateřství. 

Dnešní technologie nám umožňují tu úžasnou svobodu šířit poznatky a zkušenosti online, navzájem se inspirovat a podporovat a to v podstatě z jakéhokoliv místa na planetě.

Žiji s rodinou toho času v bavorském Mnichově. (Od roku 2017 opět v Praze.)

Lidé si žádají informace na jednom místě z věrohodného zdroje, rozumitelné a nejlépe ihned online dostupné.

Tak pojďme na to!

Postupně mám v úmyslu zpracovávat rozhovory s terapeuty a dalšími zajímavými lidmi, kteří mají vám/nám co předat. Zařadíme dále témata alternativních- spolupracujících oborů západní medicíny, možnosti přírodních podporujících přípravků a uvidíme, kam se bude celý projekt vyvíjet a kvést dál. 

Věřím, že pomůžu tolika lidem, kolik bych jich v ordinaci za celý život nestihla ani pozdravit 🙂

Své náhledy s vámi budu sdílet jak na blogu v článcích, tak i v ucelených souborech tzv. e-book (neboli elektronická kniha ve formátu PDF ke stažení a přečtění a praktikování). Pravidelně budu také publikovat ve facebookové skupině, kde se můžete nechat inspirovat i pobavit.

Chci, abyste byli a cítili se opravdu ve své kůži.

S láskou Petra Zdobinská